Nieuwe Basisopleiding BHV per 1 januari 2010!


Per 1 januari 2010 wordt de nieuwe Basisopleiding Bedrijfshulpverlener ingevoerd. De overgangstermijn die is gestart op 1 september jl. eindigt op 31 december 2009.

 

Vanaf 1 januari 2010 zijn de nieuwe aanmeldingsformulieren, het nieuwe examenreglement, een nieuw lesplan en nieuwe les- en leerstof van toepassing.

Het nieuwe boek en de nieuwe DVD voor de Basisopleiding Bedrijfshulpverlener zijn al sinds juli verkrijgbaar. De voorgaande druk is vanaf 1 januari niet meer leverbaar.

U kunt het nieuwe aanmeldingsformulier vinden bij de downloads ''aanmeldingsformulier' op elke opleidingspagina. Klik hier voor de Basisopleiding Bedrijfshulpverlener.

 

Gebruik nieuwe aanmeldingsformulier

U kunt het aanmeldingsformulier mailen naar aanmelding@nibhv.nl dan wordt het formulier automatisch geïmporteerd in ons administratiesysteem. Meteen hierna ontvangt u een automatische bevestiging van de aanmelding in uw emailbox.

Zijn er gegevens op de aanmelding niet helemaal correct ingevuld, dan ontvangt u ook meteen een melding met daarin omschreven waar precies in de aanmelding de benodigde informatie ontbreekt. Op die manier kunnen wij zo snel mogelijk eventuele onduidelijkheden signaleren, en heeft u bovendien voor uzelf een overzicht met al uw ingediende aanmeldingen bij het NIBHV.

Let op: het automatische importsysteem werkt alleen met Excel-documenten. PDF-bestanden, Word-bestanden etc. worden niet geaccepteerd.

Bij de downloads ‘aanmeldingsformulier’ vindt u de betreffende Excel-documenten die u kunt gebruiken voor het automatische aanmeldingssysteem. Deze kunt u na een volledige invulling als bijlage e-mailen naar aanmelding@nibhv.nl.

Het is overigens niet nodig om per aanmelding één email te sturen. Heeft u meerdere aanmeldingen voor op een dag, dan kunt deze heel eenvoudig in één email verzenden. Ons systeem importeert ze vervolgens per stuk.

Om het voor uzelf zo overzichtelijk mogelijk te houden wordt aanbevolen om gebruik te gaan maken van uw eigen referentie(nummers/locaties/andere persoonlijke toevoegingen).

In de regel ‘referentie’ op het aanmeldingsformulier kunt u uw eigen gegevens invullen, waarna deze verschijnt op zowel de uiteindelijke cijferlijst als op de factuur. Op die manier weet u bijvoorbeeld in één oogopslag welke factuur of welke ingediende aanmelding bij welke groep cursisten hoort. Misverstanden worden op deze manier tot een minimum beperkt. 


 

Enkele tips voor het invullen van de Excel-documenten

  • Let goed op de aanwijzingen die u krijgt in het Excel-document. Deze verschijnen als een uitlegvenster wanneer u met uw cursor op een in te vullen regel klikt.
  • Maakt u gebruik van instructeurnummers, dan is het voldoende om enkel het nummer en de naam van de instructeur in te vullen. De adresgegevens kunt u overslaan.
  • Het kan voorkomen dat u in het begin problemen ondervindt met het aanklikken van de bolletjes in het formulier, waarmee u aangeeft welke opleiding u aanmeldt. Zorg er in dat geval voor dat u de beveiliging van de macro’s op gemiddeld hebt staan. Vervolgens zou er bij het opnieuw openen van het document een melding moeten verschijnen over de macro’s van het NIBHV-aanmeldingsformulier. Klik vervolgens op macro’s inschakelen of uitgever vertrouwen om een volledige toegang tot het document te krijgen.